התקשרו עכשיו 03-6399330
מחפשים לרכוש קטנוע חדש עבורכם? הגעתם ללא ספק אל המקום הנכון! חברת אקסלנט מוטורס הינה סוכנות הקטנועים המובילה בישראל. לרשותנו צי קטנועים חדשים אשר יתאימו כמו כפפה ליד בדיוק למה שאתם שחיפשתם. בין אם אתם מחפשים קטנוע חדש בעל נפח של 150 סמ"ק ובין אם אתם בכלל מחפשים קטנוע בעל נפח 250 סמ"ק, אנו באקסלנט מוטורס נוכל לספק לכם בדיוק את מה שחיפשתם. הסוכנות שלנו תספק לכם שירות מקצה לקצה בכל אשר קשור לקטנוע.

מבין הקטנועים החדשים אשר אותם תוכלו למצוא אצלנו בסוכנות הקטנועים, אין ספק כי המובילים הם, קטנועי סאן-יאנג וקטנועי הימאהה. קטנועים אלו נבחרו בקפידה על ידי צוות מומחי הקטנועים של אקסלנט מוטורס, ונמצאו כבטוחים ביותר, אמינים ביותר ומשתלמים ביותר. אנו לוקחים אחריות מאחורי כל קטנוע אשר מועבר מאיתנו לידי הלקוח. במידה ותרצו לבצע קניות של אביזרים לקטנוע כגון קסדה או מעיל, נשמח לספק לכם הנחות מיוחדות על רכישתם. כמו כן, בהמשך הדרך תוכלו להביא את הקטנוע לתיקון אצלנו במוסך מתי שרק תרצו, אנו מבטיחים לעמוד לרשותם לאורך כל הדרך.

 
למה לרכוש קטנוע דווקא בחברת "אקסלנט מוטורס"? בעידן הנוכחי, חשוב לבחור בסוכנות קטנועים אשר לה מוניטין גבוה בתחום, אנו באקסלנט מוטורס בעלי וותק וניסיון רב אשר הקנה לנו לאורך השנים מונטין רב בקרב בעלי הקטנועים בכל רחבי מדינת ישראל. אלפי רוכבי הקטנועים אשר רכשו מאיתנו קטנוע, ממשיכים לרכוש מאיתנו קטנועים שוב ושוב וזאת בידיעה כי השירות אותו נספק להם, הינו הטוב ביותר והמשתלם ביותר עבורם. בסוכנות המכירה נציע שירותי ביטוח רכב לקטנוע.