התקשרו עכשיו 03-6399330
על מנת לשמור על חייך ולהגן על ראשך, עלייך להצטייד ב"שומר הראש שלך". האביזר החשוב ביותר, הקריטי ביותר שאין לבצע רכיבה בלעדיו- קסדת הקטנוע. במהלך רכישה, אחד המרכיבים והשיקולים מול עינינו הוא המחיר, אולם רכישת קסדה לקטנוע יוצרת מארג של שיקולים אחרים. כאן במקרה זה החיסכון יוביל לתוצאות הרות אסון, חייך חשובים מעל הכול. יש להבין- חבישת הקסדה מפחיתה משמעותית את עוצמת הפגיעה בעת נפילה או תאונה ומונעת נזקים בלתי הפיכים.

בעת הקנייה יש להקפיד על כמה עקרונות חשובים. יש לרכוש את הקסדה רק בחנויות לציוד אופנועים המתמחות באביזרי אופנוע, שם תוכלו להתאים את הקסדה הטובה ביותר המתאימה לכם העומדת בתקני הבטיחות והסטנדרטים בישראל. הקסדה צריכה לכלול הגנה לסנטר, לתפוס את הראש כראוי ולא בצורה רופפת, הקסדה צריכה להיות מאווררת כמו שצריך, עשויה מקשה אחת וללא חלקים בולטים כלשהם. חשוב- אסור לבחור קסדה מפלסטיק.

כיום יש המתייחסים לקסדות הקטנוע כמוצרי פרסום אופנתיים , שעליו הם יכולים להטביע מאין "חותמת אישית", בעיצוב מגניב וייחודי. אז במידה ומתחשק לכם לשדרג את הקסדה העומדת לרשותכם, ישנם מקומות מסוימים בהם ניתן לבצע זאת תרגום כזה.
סעו בזהירות  והגנו על ראשכם, משום שאם אתם לא תעשו זאת, אף אחד לא יעשה זאת בשבילכם.