התקשרו עכשיו 03-6399330
מחפש אופנוע או קטנוע יאמהה? הגעת למקום הנכון! אקסלנט מוטורס זה בדיוק המקום בשבילך. החברה שלנו תספק לך שירות מקצועי ואמין מקצה לקצה, מהרגע בו תחליט לרכוש את הקטנוע שלך, דרך תיקוני הקטנוע ואיבזורו ועד מכירתו של הקטנוע לאחר שתרצו להחליפו בקטנוע חדש. לקוחותינו הנאמנים מלווים אותנו כבר שנים ודואגים אף לספר לחבריהם על השירות אותו אנו מעניקים להם, דבר היצר לנו מוניטין מאוד גבוה בשוק הישראלי.

ימאהה הינה יצרנית האופנועים השניה בגודלה בעולם אחרי הונדה. החברה היפנית אשר נוסדה בשנת 1955 ביססה עצמה במספר רב של מדינות בכל רחבי העולם. החברה מתמחה בנוסף בייצור מנועים, מסוקים ומיכשור ימי. למה דווקא לרכוש קטנוע מסוג ימאהה? ימאהה הינה אחת מחברות ייצור האופנועים והקטנועים הוותיקות והמובילות בשוק הקטנועים העולמי והמקומי כאחד, קטנועי החברה צברו מוניטין רב לאורך שנות קיומן.

 
אקסלנט מוטורס גאה לספק ללקוחותיה קטנועים רבים ומגוונים מסוג ימאהה, הקטנועים שלנו בין אם הם חדשים ובין אם מדובר בקטנועי יד שניה, עברו בדיקות מקיפות ונמכרות עם  אחריות מקיפה ללקוחותינו עם המלצה לביטוח זול. במידה ותרצו לרכוש קטנוע ימאהה, צלצלו או גשו עוד היום אל יועצי המכירות שלנו. אנו באקסלנט מוטורס נשמח לספק לכם את כל האינפורמציה לה אתם זקוקים בטרם תרכשו את קטנוע הימאהה הראשון שלכם.