התקשרו עכשיו 03-6399330
קטנוע 125 סמ"ק הינו הקטנוע הפופולארי ביותר בישראל כיום. קטנוע זה מחד לא גדול מדי ולא זולל הרבה דלק ומאידך ולא קטן ובעל יכולות רבות. קטנוע זה מתאים כיום מאוד לרכיבה עירונית ומתאים מאוד לנהגי הקטנועים בישראל ובמיוחד לאיזורים הצפופים בגוש דן כגון גבעתיים, רמת גן ותל אביב. קטנוע זה פונה בנוסף גם לנשים, מבוגרים וכאלה המחפשים קטנועים בטוחים ויעילים במחירים סבירים לנסיעה עירונית שקטה ובטוחה.

השאלה הגדולה הנוגעת לרכישת קטנוע 125 סמק, סובבת סביב שאלת הדגם המשתלם ביותר לגודל המנוע המדובר וכמובן יש לכך תרגומים במהירויות. יש רבים המצדדים ברכישת קטנוע דיוק או טייפון אשר צברו מוניטין רב בקרב רוכבי הקטנועים הללו בישראל. טווח המחירים שלהם הגיוני ומשתלם. ייתכן עם זאת שהקטנוע שזוכה למחמאות הרבות ביותר הוא קטנוע הסאן יאנג HD125, קטנוע יעיל ואמין מאוד אשר ממשיך את התשבוחות לו זכו אחיו הגדולום JOYRIDE 200.

 
יש אם זאת כאלה אשר מצדדים במכירות של הקטנוע הונדה דילן. קטנוע זה אמנם יקר יותר עבור הרוכש, אך עם זאת הופל משתלם יותר בדרך כלל בטווח הארוך. יש הטוענים כי הוא מביא לחסכון גדול מאוד בתפעולו ואחזקתו השוטפת. קטנועים באיכות בינונית בדרך כלל זקוקים לשעות מוסך וטיפולים רבים יותר ועל כן יש לשקול רכישת קטנוע יקר יותר. ההונדה דילן רכשה בשנים האחרונות מוניטין רב בקרב אלו שנוסעים אליה אשר הבינו במהרה עם איזה קטנוע יש להם עסק ועד כמה הם אכן יכולים לסמוך עליו. החלקים של ההונדה נחשבים אמינים יותר.

אצלנו באקסלנט מוטורס ניתן לקנות
קטנוע בתשלומים. אנו ניתן לכם את התנאים הטובים ביותר עבורכם היות ופנינו אל הלקוח. לכן אנו מאפשרים קניית קטנועים בצ'קים, באשראי, ובמזומן.