התקשרו עכשיו 03-6399330
מגורים בת"א או בכל עיר פקוקה אחרת יכולים להיות סיוט מתמשך לבעלי הרכבים עקב הפקקים השגרתיים בשעות הבוקר המוקדמות , ובערב בעת החזרה מהעבודה. השעות האבודות, הלא מנוצלות, הדלק היקר והעצבים ואי השקט הפכו למנת חלקו של הנהג הישראלי גוש דן בעיקר וברחבי הארץ בכלל. הוצאו פתרונות רבים כמו תחבורה ציבורית, הרחבת כבישים, יצירת נתיבים חדשים כמו כביש 6, אולם כל אלה טרם פתרו את הבעיה.

קטנוע 50 סמ"ק עשוי בהחלט להיות הפיתרון האולטימטיבי לכל אלה שקצה נפשם בעמידה בפקקים. קטנועי 50 סמ"ק קלים, זריזים, נגישים, נוחים לרוכב ולנוסע עימו (אם יש). אם אתה בעל רישיון נהיגה או אין לך כלל רישיון נהיגה, הדרך להגשמת ה"חזון", היא די קלה ופשוטה. מספר שיעורי הנהיגה אינו רב, בד"כ, וכל התהליך של קבלת הרישיון הוא מאוד מהיר. קטנוע 50 סמ"ק מתאים לכל נפש ולכל אחד. לסטודנטית הממהרת לאוניברסיטה כדי לא לאחר את ההרצאה, לעורך הדין הממהר לבית המשפט, לתיכוניסט שצריך להספיק להגיע בזמן למבחן ועוד.

זכרו, אסור להקל ראש ברכב דו גלגלי בכלל ובקטנוע 50 סמ"ק בפרט. במבט חטוף הכלי, לכאורה, נראה כמו צעצועים לילדים דו גלגליים, אולם אל תתבלבלו לרגע, קטנוע 50 סמ"ק זקוק לנהיגה זהירה ואחראית, טיפול לא נכון, גם בכלי וגם בכביש עשויים להיות מסוכנים לרוכב. אז חברים, סעו בזהירות ותהינו מהמגוון הרחב של קטנועי 50 סמ"ק המצויים בשוק , של חברות שונות ובצבעים שונים ומרהיבים.