התקשרו עכשיו 03-6399330
בכל הנוגע לקטנועים, ההבחנה הראשונה שיש לעשות היא בין קטנוע לאופנוע. ההבדל העיקרי למעט היוקרה הוא שקודם כל באופנוע מיכל הדלק נמצא בין רגלי הרוכב, כך שאינו יכול להצמיד את ברכיו זו לזו, בעוד שבקטנוע מיכל הדלק הוא לא בין רגלי הרוכב. בעבר המונח "קטנוע" כוון לאופנוע קטן שנפח המנוע שלו קטן, אולם כיום קיימים קטנועים שהם בעלי נפח מנוע זהה לזה של האופנוע.
לכולנו ברור שכיום יעודו המקורי של הקטנוע הפך מסוג של אופנוע קטן לכלי רכב, קל , זול ונוח שמותאם לחיים האורבניים. הקטנוע כיום הוא הפתרון המושלם לחיים בעיר, במיוחד לחיים בעיר כמו תל אביב, לפקקים האינסופיים ולמצוקת החנייה. הקטנוע הוא גם זול ולכן מתאים לאוכלוסיה הצעירה בעיר.
אם נצטרך לאפיין את תל אביב בכמה מילים, נכתוב שהיא כמובן.. עיר ללא הפסקה מלאה בתרבות וחיי לילה, עיר של צעירים, סטודנטים ואנשי רוח, אך גם נוסיף, את מצוקת הדירות והחנייה, החום שסורר בה רוב השנה והפקקים הלא נגמרים ממנה ואליה וגם בתוכה. כדי לחיות בה עם מכונית אתה חייב חניה ליד הבית והעבודה ואלה לא קלים להשגה.
 
אם נעבור שוב על המאפיינים שציינו נראה שהקטנוע מהווה פתרון לכולם. אז איפה נכנס יעודו של קטנוע מנהלים?
אם הקטנוע הרגיל מותאם לקהל הצעיר יותר, הריי שקטנוע המנהלים מיועד לאוכלוסיה היותר מבוגרת, גברים ונשים שהכנסתם יותר גבוהה, הרואים בקטנוע פתרון מושלם  לחיים בעיר, שהבחירה שלהם בנסיעה על קטנוע היא לא מתאמים כלכליים אלא דווקא מתאמי נוחות ובטיחות בעלי כסאות מנהלים מרופדים ונוחים יותר העלי משענת.
 
אצלנו באקסלנט מוטורס קיים מבחר רחב של קטנועי מנהלים, קטנוע מנהלים יד שנייה קטנועי מנהלים חדשים ממבחר חברות
צרו עימנו קשר וניתן לכם הצעת מחיר משתלמת ביותר.