התקשרו עכשיו 03-6399330
מחפשים קטנוע זול במבצע?, לא מוצאים מחיר הולם ומשתלם עבור הקטנוע שלכם? הגעתם אל המקום הנכון! אקסלנט מוטורס הינה סוכנות הקטנועים המובילה בישראל. בסוכנות שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של קטנועים חדשים וישנים במבצעים חסרי תקדים. בין אם אתם מחפשים קטנוע סאן יאנג, קטנוע ימאהה או כל קטנוע אחר, אצלנו באקסלנט מוטורס תוכלו למצוא את המחיר הטוב ביותר והמשתלם ביותר.

למה לבחור בנו? בנוסף למחירון קטנועים זול ומשתלם שאנחנו מציגים, אנו באקסלנט מוטורס מציגים לכם שירות מקצועי ויעיל מקצה לקצה. לאחר שתרכשו מאיתנו את הקטנוע נשמח ללוות אתכם לאורך כל רכיבתכם על הקטנוע. באקסלנט מוטורס תמצאו מוסכך משוכלל המעסיק עובדים מיומנים ומקצועיים המתמחים בכל הקטנועים אשר אותם תמצאו בסוכנות שלנו. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו יועצי קטנועים אשר ייעצו לכם על כל בעיה או שאלה. באקסלנט מוטורס גם חנות אביזרים אשר מציעה מגוון של קסדות, מעילים ואביזרים לקטנוע וגם אביזרי ניקיון.

 
אז אם כן כפי שרשום לעיל, קטנוע מקצועי ואיכותי ניתן להשיג אצלנו באקסלנט מוטורס, אך עם זאת, המחיר אינו חזות הכל, חשוב שתרכשו את הקטנוע בסוכנות קטנועים המציגה שירות אמין ומקצועי. אנו בסוכנות מחויבות לאמנת השירות אותה קבענו מבעוד מועד עבור לקוחותינו. בסוכנות המכירה נציע לכם ביטוח חובה לקטנועים במחירים זולים.