התקשרו עכשיו 03-6399330
כל נוסע קטנוע שמכבד את עצמו, יודע שאת ההשקעה האמיתית הוא צריך לתת לאביזרים הנלווים של הקטנוע שלו. אלה יוצרים מראה איכותי ומקנים לנסיעה אופי שונה לחלוטין. בחנויות המתמחות קיים מבחר ענק של אביזרים לקטנוע בכל הצורות והגדלים, מקסדות לקטנועים, מגינים, כפפות, מעילים, מגפי רכיבה, תיקים, מחזיקי מפתחות, מדבקות, שעונים, צמידי עור, ואפילו אביזרים כמו שמנים, ברקסים, מראות, אגזוזים, בולמים, ועוד.הקסדות הם המוצר הנמכר ביותר וזאת כמובן משום שנוסע חייב לנסוע עם קסדה לפי החוק. מחירי הקסדות יכולים להתחיל ב100 שקלים ולעלות עם כמה אלפי שקלים, זה כמובן בהתאם לאיכותן.

המעילים הם אולי המוצר החשוב ביותר, כי כל בעל קטנוע יודע שבחורף כל אחד חייב שיהיה לו מעיל באיכות טובה, מחמם ולא סופג מים, כדי לנסוע מבלי לסבול. החיסרון העיקרי של הנסיעה בקטנוע הוא כמובן מזג האוויר ולכן כל רוכב חייב לעשות את המיטב כדי שהנסיעה שימים גשומים וקרים תהיה נסבלת.
לרוכב הישראלי יש עוד עביזר הכרחי, וזה כמובן הארגז. אחת הסיבות שתל אביב וכל אזור גוש דן מלאים ברוכבי
קטנועים היא בגלל שרבים מהם הם שליחים. שליח על קטנוע הוא שליח הרבה יותר פרקטי לכל חברת שליחויות, לכל משרד ולכל חנות פרחים. הוא מגיע יותר מהר, אינו דורש חניה וכמובן שמתעלה על בעית הפקקים, צרות שמאפיינות את העיר תל אביב.
לכן כמעט לכל רוכב קטנוע יש ארגז שכמה שהוא יותר גדול, הוא בעצם יותר פרקטי ונוח. בנוסף חשוב להזכיר שגם אם אתה לא שליח, ארגז מספק מבחינת גודלו תמיד יהיה חיוני שכן מלבד החור מתחת למושב, אין לנושע הקטנוע מקום לאחסן
מוצרי פרסום
.