התקשרו עכשיו 03-6399330
אביזרים לאופנועים נועדו בעיקר לשם ההגנה על רוכב האופנוע מפני הסכנות האורבות לו בכביש ועל כן בחירה באביזרים נכונים מקצועיים ובטוחים היא מכרעת. האביזר המרכזי ביותר לרוכב האופנוע הוא כמובן הקסדה שתפקידה להפחית את עוצמת הפגיעה במקרה של תאונה ואת הסיכויים לפגיעה קשה/ קטלנית של הרוכב. בבואנו לרכוש קסדה חשוב שנבחר בחנות מקצועית המבטיחה ציוד מקצועי ואיכותי העומד בכל תקני הבטיחות הנדרשים.
פרט נוסף חשוב בבחירת קסדה לאופנוע הוא התאמה אופטימאלית שלה ושל רצועות הקשירה למידה ולצורת ראשו של הרוכב, כך שהקסדה תישאר על ראשו של הרוכב במקרה של תאונת דרכים.
ציוד נוסף כמו חליפה וכפפות גם הוא חשוב בנסיעה על אופנוע, במיוחד בתקופת החורף כאשר הכבישים חלקים וזאת משום שציוד זה עשוי להגן על רוכב האופנוע במקרה של החלקה או נפילה על הכביש. החליפה והכפפות חשובות גם לרוכב השטח מפני שהן עשויות להגן עליו מפני שפשופים ומכות יבשות במקרה של נפילה.

מוצרי פרסום נוספים הניתנים למכירות אותם ניתן לקחת אותם בחשבון הם ארגז לאחסון הציוד שלנו בזמן הרכיבה על האופנוע וכמובן שגם שרשרת ומנעולים איכותיים איתם ננעל את האופנוע בזמן החנייה שלו. על מנת לשמור על האופנוע מומלץ גם לרכוש כיסוי שיגן עליו מפני פגעי מזג האוויר וייתכן שגם מפני גניבה, שכן
גנבים "יתעסקו" פחות עם אופנוע מכוסה.